• +48 605 224 181
  • +48 601 070 875
  • Czynne codziennie: 9:00-10:30 i 17:00-18:30

O nas

fot. Małgorzata Kołodnicka


Tarik to dwie osoby: Katarzyna Gałoń i Mariusz Gerlik, trzy psy: Dora, Rollo i Harry, dwa koty: Micia i Goldzik oraz dwa konie: TaiJet i Kuba. Cały nasz zespół pracuje nad tym, aby nasi goście byli zawsze zadowoleni i uśmiechnięci. Każdy z nas jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Kasia zajmuje się pielęgnacją psów i kotów, Mariusz to przede wszystkim specjalista terapii psich zachowań oraz szkoleniowiec. Dora, Rollo i Harry są mistrzami dobrej zabawy a Micia i Goldzik dbają o poprawne stosunki w relacji pies-kot. TaiJet i Kuba uświadamiają naszym klientom, że nie ważne czy duży czy mały, każdy może się przyjaźnić.

Wszyscy razem z doskonałym skutkiem zajmujemy się hotelikiem.

Tarikowa wiedza i umiejętności poparte są licznymi kursami, szkoleniami, seminariami.                                                   

Dlaczego my?

1
PROFESJONALNA OPIEKA

Jesteśmy doskonale przygotowani do pracy ze zwierzętami. Świadczą o tym ukończone kursy i szkolenia oraz stale rosnąca ilość klientów. Nie poprzestajemy na wiedzy już zdobytej, w dalszym ciągu ją poszerzamy korzystając z wiedzy i doświadczenia najlepszych.

2
EMPATIA

Nigdy nie pozostajemy obojętni na losy naszych podopiecznych nawet wtedy gdy już nie są naszymi podopiecznymi. W każdej sytuacji możecie liczyć na naszą pomoc w nagłej potrzebie.

3
RADOŚĆ WYKONYWANEJ PRACY

Zwierzętami zajmujemy się od lat i czerpiemy z tego dużo satysfakcji. Wypalenie zawodowe nam nie grozi ponieważ w tym fachu nuda i rutyna nie mieszczą się w zakresie obowiązków.