• +48 605 224 181
  • +48 601 070 875
  • Czynne codziennie: 9:00-10:30 i 17:00-18:30

Psie Przedszkole


Nareszcie podjęliście decyzję o powiększeniu rodziny. Brawo! Śliczny szczeniaczek już wybrany, czeka na odpowiedni moment żeby się wprowadzić. To najlepsza chwila aby zastanowić się nad edukacją Waszego czworonożnego przyjaciela. Jeśli teraz czytacie ten tekst to oznacza, że trafiliście w odpowiednie miejsce.
Szkolenie Waszego szczeniaczka prowadzimy w oparciu o metodę pozytywnych wzmocnień w formie zabawy i rozpoczynamy już w ósmym tygodniu życia. Ale nie oznacz to, że starszy piesek nie może w nim uczestniczyć. Zapraszamy do Psiego Przedszkola wszystkie maluchy do 4. miesiąca życia.


W pracy ze szczeniętami przykładamy dużą wagę przede wszystkim do następujących zagadnień: prawidłowa socjalizacja, właściwe wychowanie, prawidłowe szkolenie. Wszystkie te elementy będą nieodzowne w dorosłym życiu naszego pupila. Pozwolą mu poznać wiele różnych sytuacji, z którymi w przyszłości będzie się borykać. Pozwolą na zrozumienie w jaki sposób pies powinien zachować się w tych sytuacjach oraz pozwolą kontrolować jego zachowanie. Ogromną korzyścią jaka płynie z udziału w szkoleniu przedszkolnym jest nie tylko więź jaka zostaje nawiązana między właścicielem a psem ale także ułatwienie uczenia się w następnych etapach szkolenia.

Na zajęcia przynosimy:

  • - 2 takie same zabawki dla psa, którymi można się z psem przeciągać, najlepiej plecione sznury, piłki na sznurku czy gumowe ringo (nie zabieramy zabawek, które piszczą
  • - smakołyki (najlepiej karmę, którą pies jada na co dzień), szczeniak na zajęcia powinien przyjść nieco głodny
  • - obróżkę parcianą lub szelki w których szczenię będzie mogło wygodnie ćwiczyć
  • - smycz o długości około 2 m (zwykła)